Gülçin A.: Ceren Hanım'dan çok memnunum. Çok pozitif yaklaşıyor danışanlarına. Danışanlarının kişiliğine uygun diyet listeleri veriyor zorlayıcı olmuyor. O beni değilde ben onu daha çok zorladım :) Herkese tavsiye ederim.

Jale Torum : Çok memnunum Ceren Hanım'dan. Son derece başarılı buluyorum. Ceren Hanım ile çalışırken güzel sonuç aldım. Herekse şiddetle tavsiye ederim.

Şirin Doğa Özsöyler : Ceren Hanım'a ben kilo almak amaçlı gittim. Gayet başarılı ve sıcak kanlı ,yargılamadan eğlenceli bir şekilde çalıştık. Açıklama yaparken de anlayabileceğim türde gayet anlaşılır bir şekilde yaptı. Harika bir diyetisyen sağlık bir şekilde hedefime ulaştım. Ayrıca çok cana yakın. Herkese tavsiye ederim.

Sinem Y.  : İnsülin direncim var, 5 yıldır farklı farklı metodlarla kilo vermeye çalışıyordum. Ceren ile başladıktan sonra sağlıklı bir şekilde (sıkılmadan, bıkmadan) ve ilaç desteği almadan kilo vermeye başladım. Kendisi çok ilgili ve yapıcı. Kilo sorunu yaşayan herkese tavsiye ederim.

Aybars Y. :Ceren hanımın tavsiyeleri ve önerdiği diyet şekilleri sayesinde düzenli kilo vermeye başladım. 1 ay içinde 6.5 kilo verdim. Diyetleri kesinlikle sağlıklı ve kişinin fiziki kondisyonu göz önüne alınarak hazırlanıyor. Ölçümleri hassas. Herhangi bir sorununuz olduğunda hemen geri dönüş sağlıyor. Kendisine herkese tavsiye ediyorum.

Burak Tunay : 2 ayda 7kg verdim. Uyguladigi diyet sayesinde hic ac kalmadan yoluma devam ediyorum. dr ceren hanim sayesinde. Hep destek oldu. Allah bin kere razi olsun

Sema B. T. :Diyetisyenimden çok memnum kısa zamanda sonuç aldım çok aç kalmadan yemek yiyerek kilo verdiriyor. Çok aç diyetler var öyle olmadan oldu özellikle sporla ilgilenenlere tavsiye ederim. Kasla ilgili çok iyi sonuçlar alınıyor.

Mert Köksal : ilk 10 günde 6 kilo verdim. Bana karşı tavrı çok olumluydu e gerçekten çok memnum kaldım kendisinden. Çok faydasını gördüm.Herkese tavsiye ediyorum .

S.D. : Hala devam ediyorum çok memnum kaldım. Açıkcası çok güler yüzlü ve çok ilgili danışanlarına karşı herkese tavsiye ediyorum teşekkür ediyorum kendisine.

Gül Coşkun : Hem kişiliğinden, hemde danışman olarak verdiği hizmetten, uyguladığı diyet programından ben oldukça memnun kaldım.Kızımın referansı ile gitmiştim.Çok tatlı dilli,sakin ,insanları sıkmadan bu işi yaptırıyor.Yani diyet yapmak kolay bir iş değil.Kimseyi sıkıntıya sokmadan yol gösteriyor, programlar hazırlıyor, yönlendirmeler yapıyor ve takibini de yapıyor. İşinde başarılı herkese tavsiye ederim.

Sude Soydan : Tatlı dilli bir diyetisyen düşünün :) Ceren hanım istediğiniz gibi bilgi veriyor ve her konuda yardımcı olabiliyor. Hatta onunla mesajlaşarak aklınıza takılanı sorabilirsiniz. Sizi çok güzel yönlendiriyor. Arada mesajla sizi kontrol da ediyor.

Ergin A. : Tavsiye edeceğim bir diyetisyen.Bir referans ile gitmiştim.Profesyonelce ,eğitimli ve yakın ve ilgili.Netice aldım.Programı son derece düzgün uygulaması kolay,açıklayıcı ve bilgilendirmeleri konusunda oldukça başarılı.Desteği için çok teşekkürler.

Merve Baş : Ceren hanımdan çok memnunum.Bilgilendirilmeleri ve yönlendirmeleri çok başarılı.Ben o süreç de güzel neticeler aldım. Bu alanda çok başarılı gördüğüm ve daha da başarılara imza atacağına inandığım başarılı bir diyetisyen.Herkes Ceren hanım adına referans olurum ve oluyorum.

M.İ. : Öncelikle pozitif sıcakkanlı ve güleryüzlü birisi olması, tlfla aklınıza takılan bir soru olduğunda anında cvp vermesi beslenmemizdeki yanliş alışkanlıklarımızın farkına varmamızı sağlayan vede gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir diyetisyen..

Bilge Özkan: Gayet iyi ve çok memnunum. Çok sıcak kanlı ve çok iyi anlaştık. Şu an sadece 10 günlük programı kullanıyorum. Sunmuş olunan programı hayat tarzıma adapte edebildim. Tavsiye ederim herkese

Selin D. : Hala devam ediyorum çok memnum kaldım. Açıkcası çok güler yüzlü ve çok ilgili danışanlarına karşı herkese tavsiye ediyorum teşekkür ediyorum kendisine.

H. A. : Çok başarılı ,çok tatlı, çok ilgili ve verdiği motivasyon sayesinde asla pes etmeden devam ediyorum.İstediğim hedefe ulaşmamda verdiği destekten dolayı çok teşekkür ederim.

İ. K. : Ceren Hanım'dan son derece memnunum. Amacımı kısa bir süre içerisinde gerçekleştirdi tam puan veriyorum. Herkesede tavsiye ederim.Başarılarının devamını dilerim.

Ebru Özgen : Dünya tatlısıdır...

Mustafa Danabaş : Danışanlarıyla son derece ilgili alakalı sıcakkanlı ve güleryüzlü bir diyetisyen.Ben cok memnun kaldım sizlerinde gitmesini tavsiye ederim.

Fatih Çakmak : Yaptığı işin hakkını veren, ilgili bir diyetisyen Ceren Hanım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Muzaffer E. : Gayet iyi bir DİYETSEN işin de uzman gayet severek yapıyor işini

***Yorumunuzun burada yer almasını isterseniz merhaba@cerentasdemir.com'a yorumunuzu mail atabilir, isterseniz isim soyisim gibi kişisel bilgilerinizi saklayarak da yorumunuzu yazabilirsiniz. Yorumlarınız benim için çok çok önemli! 

Danışan Yorumları

 

İsterseniz telefon numaranızı mail yoluyla bizimle paylaşın, biz sizi arayalım.

Adres: Bağdat Caddesi /ŞAŞKINBAKKAL

*detaylı adres bilgisi için iletişme geçiniz.

merhaba@cerentasdemir.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now